SSK Gün Dökümü – Gün Sayısı Sorgulama

SSK Gün Dökümü Sorgulama veya SSK Gün Sayısı olarak tabir edilen SGK Gün sorgulama işlemi ile ssk hizmet dökümü üzerinden prim ödenmiş gün sayısını hesaplamanız mümkün bu işlem ile emeklilik yaş hesabında kullanılan ssk gün sayısı tespit edilmiş olur. Yatırılan prim gün sayılarını, tarih ve dönem bilgilerini, çalışılan iş yeri nosu işe giriş ve çıkış tarihi olarak sistemde nasıl göründüğü ekran da dökümü alınabilecektir.

ssk hizmet dökümü ssk gün sayısı

SSK Gün Sorgulama Giriş Ekranı

SSK Gün Dökümü için linki tıklayınız. Link tıklandığında karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

T.C. Kimlik No girilir, Nüfusa kayıtlı olduğunuz il seçilir, nüfus kağıdınızda yazan Cilt No, Doğum Yılı seçimi yapılır. Güvenlik Kodu kutucuğuna resimde görünen karakterler girilerek SORGULA butonuna basılır.

Gelen ekranda sol menüde yer alan HİZMET DÖKÜMÜ başlığı tıklandığında Hizmet Dökümü 4A tıklanarak ekran bilgisine ulaşılır.

Ad soyad gibi kimlik bilgilerinin altında sicil no, Toplam Prim Ödeme Gün Sayısı gibi bilgiler yer alır. Örnek ekranda görüldüğü gibi 4a (eski adıyla ssk) geçmiş hizmetlerinize ait bilgiler liste şeklinde dökümü çıkmış olur. Gün bölümünün altındaki toplam gün sayısı bize ssk gün dökümü bilgisinin sonucu olmuş olur. Bu bilgi ne zaman emekli olurum sorgulama işleminde kullanılacak bilgidir.

SSK Gün Dökümü Sayfası İlgili Konular

  • SSK Gün Sayısı
  • SSK Hizmet Dökümü
  • 4a hizmet dökümü
  • SSK Gün Sorgulama
  • SSK Gün Toplama
VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme
Rating: 3.3/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
SSK Gün Dökümü - Gün Sayısı Sorgulama, 3.3 out of 5 based on 4 ratings

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>