Dask Poliçe Sorgulama

Dask poliçe sorgulama için tc kimlik numarası, evin bulunduğu il ve ilçe bilgileri yeterli olmaktadır. Diğer sorgulama yöntemleri ise dask poliçe no ile ad soyad veya tc kimlik no girilmesi ile olmaktadır. Bütün sorgulama alternatiflerinde güvenlik kodu bilgisi doğru olarak girilmelidir. Sorgulama tipi seçilip bilgiler girildikten sonra Ara butonuna basılır.

dask poliçe numarası bulma

Dask Poliçe Sorgulama – TC Kimlik – Dask Poliçe No – Ad/Soyad


Dask poliçe sorgulama tipi seçilir. (Ad/soyad,Dask Poliçe No – TC Kimlik No, Dask Poliçe No – TC Kimlik, İl, İlçe ) alternatiflerinden poliçe numarası bilinmiyor ise TC kimlik numarası (ve il,ilçe) ile sorgulama yapılan alternatif seçilebilir. Zorunlu Deprem Sigortası durumunuzu  öğrenmek önemlidir.

VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Dask Poliçe Sorgulama, 4.0 out of 5 based on 4 ratings

Dask Poliçe Sorgulama” üzerine 1 düşünce

  1. cep telefonuma poliçenin zamanında yenilenmesi durumunda % 20 indirim verreceğinizi yazdığınız halde,geçen sene 168.-tl ödediğim halde bu sene hem indirimli hemde 182.-tl.fiyatlama nasıl oluyor.bunu bana izah edermisiniz.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>