D-smart Kota Sorgulama

D-smart kota sorgulama ile internet kullanım miktarınızın durumunu ve kotanızı aşıp aşmadığınızı sınıra ne kadar yakın olup olmadığınızı görebilirsiniz. Linki tıkladığınızda tek yapmanız gereken telefon numarasını ve güvenlik kodunu girdikten sonra Devam tuşuna basmak olacaktır. Telefon numarasını girerken başına 0 yazmanıza gerek yoktur.

d smart internet kota sorgulama

d smart internet kota sorgulama

D-smart kota sorgulama direk link tıklandığında üyelik gerekmeksizin kota sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Üyelik işlemleri ile daha fazlasını da yapabileceğiniz için yapabilecekleriniz aşağıdadır.
Online Abonelik için giriş linki

D-smart Üye Girişi için direk link

D-Smart Net Online İşlemler sayfası yeni yüzüyle yayında. D-Smart Net abonelerine özel “Online İşlemler” sayfasından; üyelik bilgilerinize ulaşabilir, faturanızı ödeyebilir, kredi kartınızla otomatik ödeme talimatı verebilir, güvenli internet paketinden seçiminizi yapabilir, kotanızı sorgulayabilirsiniz.

D-Smart Net Online İşlemler sayfasına “İlk Kez Giriş Yapıyorum” linkini tıklayarak izleyeceğiniz adımlarla oluşturacağınız kullanıcı adı (e-posta adresi) ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Daha önce giriş yaptıysanız, daha sonraki girişlerinizde kullandığınız e-posta ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız, daha önce kaydolurken belirlediğiniz e-posta adresiniz üzerinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.

D-Smart Net sizin için en iyisini düşünür. Vakit geçirmeden Online İşlemler sayfasını kullanarak bir tık’la hayatı kolaylaştırın.

VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme
Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
D-smart Kota Sorgulama, 2.3 out of 5 based on 3 ratings

D-smart Kota Sorgulama” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>